Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Kakashi Hatakekakashi13

Kakashi Hatake je Jounin zo skrytej listovej dediny, ktorý sa stará o tréning týmu 7. Taktiež je známy ako Kopírovací ninja Kakashi alebo Kakashi Sharingan. Kakashiho ľavé oko (v ktorom má sharingan) nie je jeho vlastné, pôvodne patrilo jeho kamarátovi Obitovi. Kakashi získal toto oko po smrti Obita pri záchranej akcií ich kamarádky Rin. Kakashi je známy pre svoje neskoré príchody, ktoré ospravedlňuje vždy nejakou hlúpou výhovorkou. Medzi jeho koníčky patrí čítanie kníh Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics. Sú to knihy pre dospelích,ktoré napísal Jiraiya.Jeho večným rivalom je Maito Gai. Neustále nosí masku a cez ľavé oko ochranú čelenku.

Naruto UzumakiNaruto_02(93)

Ako určite každý vie, tak Uzumaki Naruto je hlavým hrdinom seriálu Naruto. O Narutovom narodení či pôvode sa vie veľmy málo. Na začiatku je uvedené, že na Listovú Dedinu (Konoha) útočil Deväťchvostý démon Kyyubi, ktorého porazil Štvrtý Hokage (Yondaime) tak, že démona zapečatil do práve narodeného Naruta. Na začiatku sa mu preto ostatní dedinčania stránili, ale keď sa stal ninjom sa všetko zmenilo. Naruto prekoná všetkých svojích oponentov pomocou svojej extra silnej vôli a občas pomocou šťastia. Jediná výhoda k jeho inak priemerným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská sila démona Kyuubiho, ktorý mu dodáva veľké množstvo červenej Chakry.

Sasuke Uchihasasuke13

Uchiha Sasuke je Genin zo Skrytej Listovej Dediny, pochádza z kedysi silného klanu Uchiha, jedného z najvýznamnejších klanov v Listovej Dedine. Tento klan je známy pre svoju špeciálnu dedičnú schopnosť (kekkei genkai). Členovia klanu vedia ovládať Sharingan a rôzne techniky ohňa. Jedného dňa, keď šiel Sasuke z tréningu hádzania shurikenom, tak našiel celý svoj klan vyvraždený. Zistil, že to urobil jeho brat Itachi, ktorý si chcel overiť svoje "schopnosti". Odvtedy žije len pre svoju pomstu a kvôli vidine väčšej moci sa pridá k Orochimarovi.

Sakura Harunosakura25

Sakurine najlepšie schopnosti sú inteligencia a dokonalá schopnosť ovládať Chakru. Vo vnútri Sakuri žije jej druhé ja- vnútorná Sakura. Vnútorná Sakura je veľmi priebojná a v seriáli sa väčšinou objavuje ako vtipné vloženie, pretože Sakura je typicky milá. V detstve a na začiatku akadémie si zo Sakuri robili srandu pre jej veľké čelo. To skončilo, keď sa s ňou veľmi obľúbená Ino Yamanaka začala kamarádiť. Ich priateľstvo trvalo do tej doby, než zistili, že obe chcú zbaliť Sasukeho Uchihu. Sasuke bol v celej akadémii u dievčat najobľúbenejší. Sakura si myslela, že sa Ino nikdy nevyrovná a to chcela zmeniť. Vrátila jej stuhu a prehlásila, že od teraz sú rivalky. Ich priateľstvo trvalo do tej doby, než zistili, že obe chcú zbaliť Sasukeho Uchihu. Sasuke bol v celej akadémii u dievčat najobľúbenejší. Sakura si myslela, že sa Ino nikdy nevyrovná a to chcela zmeniť. Vrátila jej stuhu a prehlásila, že od teraz sú rivalky.

Asuma Sarutobiasuma06

Asuma Sarutobi je senseiom tímu 10 a je synom Tretieho Hokage. Potom ako sa pohádal so svojím otcom počas svojej mladosti, opustil Asuma Konohu, aby sa staral o svoje osobné záujmy. Po návrate do Konohy pokračoval vo svojej vojenskej povinnosti, nazbieral prémie vo výške 35 miliónov ryō. Na základe svojho návratu, nadviazal dlhodobý vzťah s Kurenai Yuhi ,s ktorou sa veľakrát objavuje. Často ho vidieť ako fajčí svoje obľúbené cigarety. Je to veľký fajčiar, lebo vyfajčí priemerne dve krabičky denne. Asumove základne zbrane v boji sú hánkové nože, ktoré dokáže naplniť Chakrou. Takto naplnenými nožmi dokáže ľahko prerezať dokonca ja skalu.

Shikamaru Narashika14

Nara Shiamaru je veľmi lenivý človek, ale je to génius, jeho IQ je cez 200, aj keď jeho známky v Akadémii tomu nezodpovedali (väčšinu testov prespal). Pochádza z rodiny, ktorá má schopnosť ovládať tiene a chová jeleňov. Rád hrá intelektuálne hry ako sú Shougi (japonské šachy) a Go. Shikamaru je veľmi dobrý taktik, a preto sa ešte nikdy nepodarilo jeho učiteľovi (Sarutobi Asuma) poraziť ho v Shougi ani Go. Keď Shikamaru vymýšľa stratégiu, vždy zavrie oči a spojí prsty tak, aby vytvoril kruh.

Chouji Akimichichouji25

Akimichi Chouji je člen Akimichi klanu, jeden zo štyroch uznávaných klanov v Listovej. Pretože je Chouji členom klanu Akimichi, tak sa naučil ich špeciálnu techniku Baika no Jutsu (technika zväčšenia, doslovne Multi veľkostná technika) a mnoho podobných jutsu. Choujiho sa dá ľahko zmanipulovať tak, že sa mu sľúbi veľa jedla. Choujiho veľmi naštve, keď mu niekto hovorí, že je tučný, ale svoju lásku k jedlu nedokáže skryť. Choujiho najlepší kamarát je Shikamaru. Obaja k sebe majú úplnú dôveru a Shikamaru je pravdepodobne jediný, kto vidí Choujiho naozajstnú silu. Chouji Shikamarovi verí, a pokiaľ by bolo treba, tak by za neho aj položil život.

Ino Yamanakaino11

Ino Yamanaka je Genin z vesnice ukrytej v Listí. Rodina Yamanaka má v Listovej malé kvetinárstvo, Ino je preto veľmi skúsená v aranžovaní kvetín. Jej rivalkou (ale v rámci možností aj kamarádkou) je Saskura Haruno. Ino bola prvou kamarádkov ktorú Sakura mala. Pomohla jej vytvoriť si vlastnú identitu a sebavedomie.

Kurenai Yuhikurenai05

Kurenai Yuhi je senseiom tímu 8. Kurenai dlho rokov pracovala ako Inštruktor v akadémii, napokon sa stala Joninom. Predtým ako sa zostavil Tím 8, bola Hinata Hyuga zverená do jej starostlivosti, Hinatin otec mal pre ňu len malé využitie. Kurenai sa špecializuje v genjutsu,a ako sme už určíte videli, je veľmi zručná. Kurenai dokáže zmiznúť a prikrádať bez toho, aby ju nepriateľ spozoroval.

Kiba Inuzukakiba04

Kiba pochádza z rodiny Inuzuka, ktorá je známa tím, že používa Ninken-ninja psy v boji. Kiba má svojho ninja psa Akamara, ktorého má stále u seba. Je s ním dokonca schopný komunikovať. To mu umožňuje získať viac informácií, pretože Akamaru má omnoho lepší čuch a sluch. Spolu taktiež robia mnoho jutsu, napríklad dvojitý ostrý tesák.

Shino Aburameshino08

Shino ovláda tradičné umenie klanu Aburame, čo je ovládanie chrobákov. Sám Shino je naplnený zvláštnym druhom chrobákov, ktorí sa živí jeho Chakrou (Kikaichuu). Na oplátku títo chrobáci útočia a vykonávajú úlohy, ktoré im Shino prikazuje. Shino sa napríklad dokáže rozložiť na chrobákov alebo pomocou pachu chrobákov stopovať nepriateľa. Shino bude pravdepodobne nasledujúcim veliteľom klanu Aburame.

Hinata Hyuugahinata19

Hinata je dcérou šéfa klanu Hyuuga, ktorý sa volá Hiashi Hyuuga. Po svojom otcovi zdedí vedenie tohto klanu. Hinata je neuveritelne plaché a jemné dievča, ale pri boji sa chová ako veľmi tvrdý a silný ninja. člen klanu Hyuuga ovláda kekkei genkai Byakugan. Byakugan znamená biele oko.Vďaka Byakuganu je jej zorné pole pri boji takmer 360°. Štýl jejho boja sa volá "Juuken"-Jemná päsť. Tento štýl dovoluje v kombinácií s byakuganom poškodiť obehový systém Chakry a vnútorné orgány svojho protivníka.

Gai Maitogai14

Maito Gai je Jounin zo Skrytej Listovej vesnice, má extra husté obočie, mimoriadne neobvyklú osobnosť a veľmi lesklý strih vlasov. Zo všetkých troch z jeho týmu sa najviac venuje Leemu. Vedie Leeho k tomu, že aj keď sú jeho schopnosti horšie než ostatných ninjov, tak sa pomocou tvrdej práce môže vypracovať na skvelého ninju (génius tvrdej práce).

Rock Leelee35

Rock Lee je veľmi temperamentný taijutsu (boj na blízko) špecialista a je príkladom ľudskej usilovnosti. Nie je schopný používať ninjutsu (ninja techniky) ani genjutsu (ilúzie). Vďaka stálemu tréningu sa stal extra dobrým v taijutsu, takže mu povolili absolvovať Ninja akadémiu. Je schopný vnútri svojho tela otvoriť päť z ôsmych brán Chakry. Ak Lee bojuje s kýmkoľvek, tak mu preukazuje úctu, nikdy sa nepokúšal protivníka ponižovať (pravý opak je jeho tímový kolega Hyuuga Neji). Lee má na nohách takmer vždy veľmi ťažké závažia, aby svoje telo cvičil stále a čo najviac ho zaťažoval. Keď si Lee náhodou odpije z nejakého alkoholu, stáva sa veľmi agresívny a silnejší.

Neji Hyuuganeji08

Aj keď Neji ovláda Juuken aj Byakugan, nemôže sa nikdy stať vodcom klanu Hyuuga, pretože sa nenarodil do hlavnej rodiny ale vedlajšiej. Jeho otec, Hyuuga Hizashi, sa narodil až po svojom bratovy, Hyuuga Hiashi. Jeho otec a strýko boli dvojčatá. Keď bol Neji ešte malý, v Listovej prebiehala Chuuninská zkúška. Členovia Skrytej Oblačnej Vesnice z Bleskovej zeme chceli uniesť Hyuugu Hinatu, aby získali tajomstvo Byakuganu. Ale Hiashi odhalil nepriateľa a zabil ho. A kvôli tomu, že Hiashi zabil jedného člena Oblačnej, požadovali vodcovia tejto vesnice náhradu a to jeho mŕtve telo. Ten deň ako Neji očakával však bol na smrť poslaný jeho otec miesto jeho strýka. ento vzhľad událostí ho priviedol k presvedčeniu, že budúcnosť človeka je rozhodnutá už pri narodeniu a nikto nemôže ujsť alebo zmeniť svoj osud.

TenTententen04

Nieje moc známe, ktoré techniky používa, okrem techniky, keď oponenta zavalí dažďom zbraní rôzneho druhu. Tieto zbrane privolá pomocou zvitku a vlastnej krvi. Jej cieľom, ako Kunoichi (žena ninja), je byť rovnako dobrá ako legendárna Tsunade, preto poctivo trénuje, aby tohto sna dosiahla. Je uznávaná ako jedna z najlepších Kunoichi vo Dedine. A taktiež pevne verí, že žena môže byť rovnako silný ninja ako muž.

Bakibaki01

Baki bol senseiom (učiteľom) Piesočných súrodencov počas Chuuninskej skúšky a pomáhal spojiť Zvukovú dedinu (Otogakure) s Piesočnou (Sunagakure) pri invázii do Listovej dediny (Konohagakure). V Shippuudene je členom poradnej komisie v Piesočnej dedine a má oveľa pozitívnejšie zmýšľanie o Gaarovi, ako ostatní členovia výboru.

Gaaragaara06a

Gaara je syn Štvrtého Kazekageho, jeho súrodenci sú Temari a Kankuro a Gaara je z nich najmladší. Keďže bola Piesočná Vesnica oslabená, Štvrtý Kazekage prikázal, aby do Gaaruho prevtelili Shukaku (démona). Chceli z Gaari urobiť smrtiacu zbraň, ktorú použijú na obranu Dediny. Kvôli tomuto prevtelení Gaarova mama Kakura pri pôrode zomrela. Gaarovou schopnosťou je ovládanie piesku, vďaka tomu, že je do neho zapečatený Shukaku, tak piesok Gaaru ochraňuje automaticky. To však spôsobuje, že Gaara takmer nemôže používať Taijutsu. Gaara so sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnú piesku. Piesok v nádobe je nasiaknutí krvou ľudí ktorích zabil a naviac je vylepšení pomocou Chakry.

Temaritemari08

Temari je dcéra Yondaime Kazekageho(4 Kazegake),jej súrodenci sú Gaara a Kankurou. Pochádza z Piesočnej Dediny. Jej zbraňou je obrovský železný vejár, ktorý nosí vždy na chrbte. Špecializuje sa na boj na diaľku a je nadšený analytik boja (ale nie tak dobrý ako Shikamaru Nara). Bohužiaľ nie je
známe, ako je Temari dobrá v boji na blízko, keď príde o svoj vejár.

Kankuroukankuro04

Je to ninja zo Skrytej Piesočnej Dediny, ktorý sa špecializuje jako ninja bábkar.Svoje bábky nosí na chrbte, neskôr bude mať tri, ktoré vyvolá pomocou zvitkov.Vždy keď sa Kankurou nanovo objaví v príbehu má inak namalovanú tvár.

Jiraiyajiraiya49

Jiraiya bol v tíme s Tsunade a Orochimarom pod vedením Tretieho Hokage. Jiraiya svojou ešte ako gennin svojou povahou pripomínal Naruta. Neskôr sa z neho stal mega perverzný žabí mudrc. Dokáže vyvolať rôzne druhy žiab a jeho techniky sú založené na žabách...Jiraiya patrí medzi Legendárnych Sanninov (Jiraiya, Orochimaru, Tsunade), toto pomenovanie dostali, keď dokázali prežiť útoky Prvého Hokage a nielen to, dokázali sa aj dostačujúco ubrániť. Potom ako vychoval vlastnú skupinu genninov opustil na istý čas Konohu a stal sa známy pre svoj literárny talent. Začal písať knihi, mládeži neprístupné, čo zodpovedá jeho povahe. Po návrate do Konohy sa ujal Naruta a začal ho trénovať, preto sa mu Naruto stále viac a viac podobá. Naučil Naruta rôzne techniky, ale najznámejšou je Rsengan.

TsunadeTsunade_02(93)

Je extrémne silný ninja. Bola v tíme s Jiraiyom a Orochimarom pod vedním tretieho Hokage. Je vnučkou Prvého Hokage a tiež nosí titul Legendárneho Sannina. Tsunade utrpela vo svojom živote dve veľké straty. Najprv to bol jej brat a neskôr priateľ. Obom dala ten istý prívesok, ale vždy sa jej po smrti osoby čo ho niesla vrátil (najprv jej brat, potom priateľ). Kvôli týmto stratám sa rozhodla stať sa liečiteľským ninjom, aby mohla zabrátiť daľším stratám, no so zlomeným srdcom odišla z Konohy a stala sa známou gemblerkou. Po čase sa ju vydal Jiraiya aj s Narutom hľadať v domnení, že ju presvedčia, aby sa stala Piatym Hokage. To sa im aj podarilo a Tsunade darovala Narutovi za zvládnutý Rasengan prívesok, ale on ho má až doteraz. Neskôr sa Tsunaje ujme Sakuri, ktorá sa tiež chce stať liečiteľským ninjom.

Orochimaruoro02

Bol v tíme s Jiraiyom a Tsunade pod vedením Tretiaho Hokage a tiež nosí titul Legendárneho Sannina. Orochimaru sa špecializuje na jutsu spojené s hadmi, je to veľmi mocný ninja, ktorý si po odchode z konohy vybudoval vlastnú "Skrytú Zvučnú Dedinu". Celé roky sa snažil získať nesmrteľnosť a Konohu, preto si osvojil zakázané jutsu, ktorým môže ukradnúť cudzie telo. Veľmi chce získať Sharingan, lebo chce poznať všetky jutsu na svete a preto sa ujal Sasukeho, aby ho vycvičil a potom si zobral jeho telo aj s jeho silou.

TOPlist

Shout Board

Copyright © 2008

Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok