Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Chakra

chakra1

chakra2V Narutovi je chakra základný typ energie, ktorý nija používa na vytvorenie jutsu. Je to základ ich sily.Ninjovia používajú oboje, svoju chakru a spirituálnu energiu, ktorá sa zlepšuje tréningom a skúsenosťami. To všetko je potrebné na vytvorenie jutsu. Keď ninja správne skombinuje svoju chakru a spirituálnu energiu, stačí mu na dokončenie techniky urobiť znamenie rukou, ktorým usmerní svoje jutsu. Ak chce ninja použiť Ninjutsu, alebo Genjutsu, je potrebné správne skombinovať pomer chakry a spirituálnej energie, inak sa jutsu nemusí vydariť, alebo bude slabšie.

 

chakra4chakra3Je tu ešte jeden faktor ovplyvňujúci účinnosť jutsu. Je to výdrž. Výdrž je ten faktor, ktorý hrá v živote ninju. Výdrž je schopnosť vďaka ktorej sa dokáže ninja ubrániť nepriateľským útokom a vydrží tak dlho, až svojho protivníka nakoniec neporazí. Výdrž je dôležitá jak psychická, tak fyzická. Obe sa navzájom dopĺňajú a keďže bez výdrže nemôže mať ninja chakru, musí na sebe pracovať z fyzickej ale aj psychickej stránky! Inými slovami, ak chce mať ninja chakru, musí ju ninja premeniť z výdrže.

 


chakra5Káždá technika vyžaduje iné množstvo chakry, spirituálnej energie a výdrže. Pri niektorých technikách na vytvorenie jutsu nie je potrebné využívať všetky tri. Napríklad pri taijutsu ninja nepotrebuje chakru, alebo len vo veľmi minimálnom množstve.Vďaka chakre dokážu ninjovia behať po kolmých útvaroch, stenách a stropoch. Naruto sa naučil vďaka chakre chodiť po vode.

 

Znamenia ruky

 

kakashi seals

 

 

seals

 

TOPlist

Shout Board

Copyright © 2008

Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok